Розкрито офіційна дата релізу Uncharted 3

Розкрито офіційна дата релізу Uncharted 3

Довгоочікувана подія, якого так довго чекали фанати, змучені різноманітними тизерами, трейлерами, картинками і веб-сайтами, нарешті відбулося. Сьогодні вночі Sony і Naughty Dog нарешті представили повну версію трейлера до Uncharted 3: Drake’s Deception, в якому виконану роботу дійсно можна було оцінити на власні очі.

late-roman-empire.ru – здесь вы найдёте, если не всё то многое, касательно истории периода поздней античности, от перевода Notitia Dignitatum, книг, статей, текстов, рукописей древних историков, хронологии событий, справочники по данной тематике, каталоги по археологическим находкам, научно популярные фильмы, рисунки и до 3D реконструкций воинов мало известных племён. Всё что может относится к временам с 3 века н.э. по 7 век н.э. – вы, скорее всего, найдёте именно у нас, а на нашем форуме – получите ответ по интересующей лично вас информации.

Як і обіцяли розробники, дія в пригодницькому екшені, сіквелі серії Uncharted переноситься в пустелю, де Дрейк разом зі своїм наставником Саллі шукатиме загублене місто в аравійської пустелі. Піщані локації, судячи по трейлеру, виглядають дійсно добре.

Крім того, з трейлера стала відома офіційна дата наміченого релізу гри – 1.11.11. Таким чином, 1 листопада 2011 року, пригодницький екшн вийде ексклюзивно для PlayStation 3.

Судячи з твіти Naughty Dog в трейлері представлена ??розв’язка сюжетної лінії в Uncharted 3: Drake’s Deception, і це всього лише невелика частина того, з чим доведеться зіткнутися Дрейку в грі. Фанати серії зможуть познайомитися з грою вже завтра, коли вийде перша офіційна демо-версія гри. За словами розробників, Drake’s Deception буде істотно відрізнятися від попередніх ігор серії:

  • Широкий перелік локацій
  • Змагальний і кооперативний мультиплеер з елементами кінематики з одиночної компанії.
  • Дрейк тепер може вступати в різні види сутичок з противниками: кулачні бої з кількома опонентами, рукопашні атаки і здатності залишатися непомітним для ворогів.
  • Нова система фізики, візуальних ефектів та ефектів оточення.
  • Підтримка стереоскопічного 3D режиму.

admin

Website:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box