BioWare розкрила деталі Mass Effect 3

BioWare розкрила деталі Mass Effect 3

Розробники з BioWare зволили розкрити перші деталі Mass Effect 3. До цих пір інформація з’являлася лише обривками і була не більше, ніж чутками. GameInformer представив геймерам підготовлювану RPG в офіційному світлі.

Коммандор Шепард відправляється на Землю для судового розгляду, відразу після закінчення подій з доповнення до Mass Effect 2. Під час слухання, Ріпери вторгаються на планету.

Таємна організація Церебус, яка зіграла значну роль в історії Mass Effect 2, відправляє своїх агентів, щоб убити Шепарда. Примарний Людина, як кажуть розробники, зіграє фатальну роль в третій частині франшизи.

У грі з’являться Гаррус і Ліара і, в залежності від зробленого вибору в Mass Effect 1, Кейден або Ешлі з Урексом, Мордіна, Легіоном і Андерсоном також з’являться в грі-в тому випадку, якщо вони залишилися живі після ваших пригод у першій і другій частинах франшизи.

Якщо вам не довелося спробувати себе в пріквел, гра почнеться з комікса «Раніше в Mass Effect», який дозволить вам прийняти рішення, подібні до тих, що приймали гравці на початку Mass Effect 2.

Розробники пообіцяли створити кілька кінцівок, як хороших, так і поганих. Все буде залежати від того, кого ви наймете в свою команду.

Третя частина Mass Effect не повернеться до стандартів Mass Effect 1, але RPG елементи в ME3 будуть покращені. Гравцям дадуть більше свободи у виборі здібностей, дерева умінь стануть більше, а сили персонажів можна буде кілька разів покращувати.

Зброя в грі буде засновано на озброєнні персонажів з ME2, але в грі також з’явиться мод, який дозволить вам міняти запчастини від гармат, до прикладу, стовбури або приціли.

Всі класи тепер зможуть використовувати будь-яку зброю, але будуть обмежені стерпним вагою.Єдиний клас, який зможе носити все, що попадеться під руку – солдат, наприклад холодна зброя, шаблі ножі. Ножи

Незважаючи на чутки, у грі не буде багатокористувацького режиму. Розробники з BioWare розповіли Game Informer, що можливо реалізують мультиплеер в майбутньому, але не в оригінальній грі.

Реліз Mass Effect 3 призначений на кінець року, тому складати листа Дідові Морозу, щоб він приніс третю частину Mass Effect на Xbox 360, PC або PlayStation 3 можна вже зараз.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box