У Codemasters вважають шутери з реальними конфліктами жахливими
Шутери від першої особи, засновані на історіях реальних світових конфліктів — «жахливі» як говорить розробник Codemasters.

Сіон Лентон (Sion Lenton), креативний директор готується до виходу шутера Operation Flashpoint: Red River, розповів Edge : «Особисто я не хочу фокусуватися на реальних конфліктах. Вони — жахливі.

В однієї з дівчат, яка працює тут, племінниця загинула від імпровізованого вибухового пристрою кілька місяців тому. І коли я про це почув, я не хотів працювати над таким пристроєм в грі ».

Раніше цього року, EA потрапила в неприємності, коли Medal of Honor оголосили бойкот. Ліам Фокс був в люті, коли дізнався про рішення розробників дозволити гравцям управляти бійцями Талібан в грі.Образи також довелося вислуховувати і Konami в минулому році у зв’язку з їх шутером Six Days in Fallujah, заснованому на Іракському конфлікті. Гра була заснована на жорстокому побоїще в Фаллуджі, де більш загинуло понад 1350 повстанців і 95 американських солдат в 2004 році.

Также можно shpilers.ru дома на работе, визде где у вас есть доступ к сети интернет.

«Ми свідомо намагаємося не доводити справу до суду, ми не хочемо там бути і не хочемо виправдовуватися в чому-небудь подібному», — продовжує пояснювати Лентон. «Ми ніколи б навіть не подумали, що класно було б зробити гру в Хельманде або Афганістані, тому що там йде війна і гинуть британські солдати.


Похожие публикации: