Битва за R18 + в Австралії триває
«Ми стаємо посміховиськом для всього світу», — заявив сьогодні Брендан О Коннор (Brendan O’Connor) міністр внутрішніх справ Австралії в інтерв’ю з ABC News. «Ми залишаємося єдиною країною, де ще немає рейтингу R18 для відео ігор».

Останньою постраждала грою від відсутності рейтингу стала Mortal Kombat, забанених в Австралії через брутальних фаталіті і моря крові. Про Коннор мало не вимагає від прокурорів прийти до консенсусу, з питання введення рейтингу R18 + в систему класифікації ігор, слухання по якому заплановано на липень.

«Я обіцяю, що якщо ми не прийдемо до консенсусу, уряд буде розглядати і іншим можливість», — присягнувся Про Коннор. «Тому що ми не можемо далі відкладати модифікацію системи класифікації, яка, на мою думку, завдає шкоди молодим людям».

Коли у міністра запитали, які «інші можливості» буде розглядати уряд, Про Коннор відмовився від пояснень, пояснюючи, що він «шукає ради» і не буде більше «відкладати з такими справами» на цей раз. «Але якщо б мене запитали, я б дуже хотів, щоб ми прийшли до угоди за круглим столом в липні».

«Ми наближаємося до 10-річної позначці бездіяльності», — говорить міністр, вказуючи, що питання про введення нового рейтингу був поставлений на розгляд ще з 2002 року. «Я дивлюся на збори в липні з оптимізмом».

Противникам рейтингу R18 + Про Коннор пропонує: «Ви ж не будете обмежувати швидкість однаково на всіх дорогах просто тому, що іноді люди перевищують швидкість». Він розуміє, що закон можна порушити, що діти зможуть отримати доступ до ігор для дорослих, але сперечається, що модифікації в системі необхідні, щоб дозволити дорослим краще орієнтуватися у світі відео ігор.


Похожие публикации: