Демо версія Crysis 2 для РС вже в мережі!
EA щойно спустила з прив’язі демо версію мультиплеера Crysis 2 для РС, як і обіцяла, заздалегідь надавши користувачам Xbox 360 ексклюзивно насолоджуватися не дуже якісної бета версією протягом місяця. PS3 геймерам доведеться почекати, але як заявляє видавець — не надто довго. Офіційний і повноцінний реліз відбудеться 25 березня.

Рішення EA випустити демо версію для PC цілком стало заслугою гравців, які буквально завалили видавця скаргами на ексклюзивність демо версії для Xbox 360, повідомляє VG247 .

У демо версії шутера від першої особи, Crysis 2, будуть представлені дві карти і два багатокористувацьких режиму з місткістю до 6 чоловік.

Skyline — дахи та інтер’єри хмарочосів у віртуальному втіленні Нью Йорка за версією Crytek, а Pier 17 являє собою відкритий простір з обмеженою поверхнею.

Режим Team Instant Action дозволить двом командам змагатися один з одним в стилі класичного Team Deathmatch. Crash Site — поставить гравцям мета охороняти десантні кораблі прибульців, відбиваючись від нападу ворогів.


Похожие публикации: