Dishonored дозволить гравцям пишатися собою граючи в ігри безплатно
Новий проект Arkane Studios і Bethesda, екшн Dishonored, буде не просто бойовиком або шутером від першої особи. Гравці граючи в ігри безплатно отримають безліч можливостей для управління світом в стилі стімпанк та взаємодії з оточенням.

«Потрібно створити світ, багатий інтерактивністю, і це дуже важливо. Також необхідно дати гравцям хороший набір інструментів, щоб створити глибокий геймплей. Гравці повинні входити в ситуацію, оцінювати її і будувати план. Повинні бути правила, які дозволять визначити результат ваших дій. Щось, що ви зможете пишатися, тому що ви втілили свій план і він спрацював у грі. Ми хочемо, щоб ви відчували саме це », — пояснює провідний технічний дизайнер Рікардо Бейр (Ricardo Bare).

У грі з’явиться безліч навичок і гаджетів, які надовго займуть гравців. Бейр зізнався, що під час тестування гравці виявляли цікаві можливості, про які розробники навіть і не замислювалися.

«Ми остовпіли, коли побачили, як хтось стрибнув з найвищої будівлі і вселився в людину прямо перед тим, як розбитися об землю. Ніхто про таке навіть не замислювався. Або інший приклад, коли гравці примудрялися проходити ситуацію за дві хвилини, на яку у нас йшло близько півгодини. Хтось просто використав подвійний стрибок і здатність мерехтіння, щоб обійти систему безпеки »- розповів Бейр.

«Гравці пишаються цим, тому ми не хочемо закривати для них можливість зробити такий подвиг. Ми хочемо, щоб гравці могли виражати себе через геймплей граючи в ігри безплатно».

Крім подібних блискавичного і смертоносного стилю гри розробники також реалізували безліч можливостей для стелс геймплея. За словами розробників, вони не намагаються змусити геймерів грати в «стелс режимі». Навіть якщо їх посадять за грати, вони завжди зможуть напустити на охорону зграю щурів, потім вселитися в одну з них і втекти.

«У грі багато стелса, але якщо ви напартачили, ми не розглядаємо це як провал. Це просто інший тип геймплея. Деякі гравці вирішать вбити всіх, раз не вийшло знищити мету і сховатися, але інші просто будуть шукати спосіб, як втекти », — говорить він.

«Ми намагаємося переконатися, що обома способами грати буде цікаво. Це лише справа смаку. Грайте, як хочете грати в ігри безплатно і все це позначиться на те, як ви виконуєте свою місію ».

Dishonored з’явиться на Xbox 360, PlayStation 3 і РС 9 жовтня цього року.


Похожие публикации: