Dishonored дозволить гравцям пишатися собою граючи в ігри безплатно

Dishonored дозволить гравцям пишатися собою граючи в ігри безплатно

Новий проект Arkane Studios і Bethesda, екшн Dishonored, буде не просто бойовиком або шутером від першої особи. Гравці граючи в ігри безплатно отримають безліч можливостей для управління світом в стилі стімпанк та взаємодії з оточенням.

«Потрібно створити світ, багатий інтерактивністю, і це дуже важливо. Також необхідно дати гравцям хороший набір інструментів, щоб створити глибокий геймплей. Гравці повинні входити в ситуацію, оцінювати її і будувати план. Повинні бути правила, які дозволять визначити результат ваших дій. Щось, що ви зможете пишатися, тому що ви втілили свій план і він спрацював у грі. Ми хочемо, щоб ви відчували саме це », – пояснює провідний технічний дизайнер Рікардо Бейр (Ricardo Bare).

У грі з’явиться безліч навичок і гаджетів, які надовго займуть гравців. Бейр зізнався, що під час тестування гравці виявляли цікаві можливості, про які розробники навіть і не замислювалися.

«Ми остовпіли, коли побачили, як хтось стрибнув з найвищої будівлі і вселився в людину прямо перед тим, як розбитися об землю. Ніхто про таке навіть не замислювався. Або інший приклад, коли гравці примудрялися проходити ситуацію за дві хвилини, на яку у нас йшло близько півгодини. Хтось просто використав подвійний стрибок і здатність мерехтіння, щоб обійти систему безпеки »- розповів Бейр.

«Гравці пишаються цим, тому ми не хочемо закривати для них можливість зробити такий подвиг. Ми хочемо, щоб гравці могли виражати себе через геймплей граючи в ігри безплатно».

Крім подібних блискавичного і смертоносного стилю гри розробники також реалізували безліч можливостей для стелс геймплея. За словами розробників, вони не намагаються змусити геймерів грати в «стелс режимі». Навіть якщо їх посадять за грати, вони завжди зможуть напустити на охорону зграю щурів, потім вселитися в одну з них і втекти.

«У грі багато стелса, але якщо ви напартачили, ми не розглядаємо це як провал. Це просто інший тип геймплея. Деякі гравці вирішать вбити всіх, раз не вийшло знищити мету і сховатися, але інші просто будуть шукати спосіб, як втекти », – говорить він.

«Ми намагаємося переконатися, що обома способами грати буде цікаво. Це лише справа смаку. Грайте, як хочете грати в ігри безплатно і все це позначиться на те, як ви виконуєте свою місію ».

Dishonored з’явиться на Xbox 360, PlayStation 3 і РС 9 жовтня цього року.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box