EA випустить Portal 2
EA Partners, підрозділ EA, яке видає ігри сторонніх розробників, підібрала головоломку від першої особи компанії Valve — Portal 2. EA Partners випустять гру на PC, PlayStation 3 і Xbox 360 в наступному році 21 квітня.

У прес релізі сказано, що гра вийде в роздріб. Немає сумнівів і в тому, що Valve випустить гру в онлайн магазині Steam в скачиваемой версії.

У серпні Eurogamer зауважив, що EA домовляється з Valve про права на видання Portal 2. У EA склалися довгострокові відносини з творцями Half-Life і Counter-Strike. З моменту підписання публічного контракту з Valve в 2005, EA випустила Half-Life 2: GOTY і Counter-Strike для PC, а також Half-Life 2 на Xbox.

Але Valve змусила всіх підняти брови, коли оголосила про реліз Portal 2 на виставці gamescom без офіційного видавця. Реліз був призначений на 9 лютого 2011 року, який потім був перенесений. Ходили чутки, що Valve пропонує свій сиквел різним видавцям, щоб отримати найвигідніші умови.

«Ми до цих пір говоримо про це», — говорить бос EA Partners Девід Демартіно. «Цікаво, що Valve завжди робить відмінні гри. Вони видають їх в строк. Це партнер високого рівня і вони дуже вимогливим до кожного, хто пов’язаний з ними. І кожен раз ви заробляєте разом з ними.

На даний момент ми знову хочемо заробити з ними на Portal 2, і ми налаштовані дуже оптимістично, через наших тісних стосунків. Вони дуже багато працюють з нами на стороні розповсюджувача ».

«Portal 2 — найбільш інноваційний продукт Valve в історії компанії і ми постараємося запустити його по вищому розряду», — говорить маркетинговий бос Valve Даг Ломбарді (Doug Lombardi). «Ми дуже зацікавлені роботою з Electronic Arts, щоб розширити нашу платформену стратегію включаючи Mac і PlayStation 3».


Похожие публикации: