Огляд фотоапарата Canon EOS 5D Mark III Body

Огляд фотоапарата Canon EOS 5D Mark III Body

Процесор DIGIC 4 від Canon сумісний з датчиком зображення EOS 5D Mark II, що забезпечує чудову передачу кольорів та точні переходи напівтонів. DIGIC 4 також забезпечує моментальну готовність камери до роботи після включення, автофокусування з пріоритетом особи в режимі зйомки з використанням РКД-видошукача і додаткову функцію запису відео у форматі HD.

Високі значення ISO

При зйомці з рук в умовах низької освітленості www.sotmarket.ruпередбачає високі значення ISO до 6400. Під час нічної зйомки, коли використання спалаху небажано, значення ISO можна збільшити до неймовірної величини – 25600.

Відео у форматі Full HD

EOS 5D Mark II пропонує не тільки виключні функції для фотозйомки, але і можливість запису відео у форматі Full HD (1080). Можна знімати відео на карту пам’яті, зберігаючи при цьому можливість фотозйомки. HDMI-роз’єм дозволяє переглядати відзнятий HD-матеріал та фотографії на екрані HD-телевізора.


РК-екран 3,0 “високого дозволу

РК-дисплей Clear View з діагоналлю 3,0 “має дозвіл 920 000 точок, широкий кут перегляду та подвійне покриття антивідблиску, що забезпечує детальність при перегляді зображень у різних умовах. Видошукач відображає на РК-екрані зображення в реальному часі, пропонуючи три режими автофокусування : Швидкісний, По зображенню і По зображенню з розпізнаванням осіб, при якому виконується фокусування на розпізнаних в кадрі особах.

До 3,9 кадрів в секунду

EOS 5D Mark II забезпечує безперервну зйомку зі швидкістю до 3,9 кадрів в секунду. При зйомці зображень в JPEG і їх збереженні на карту пам’яті UDMA максимальна довжина серії може бути обмежена тільки місткістю карти пам’яті.
9-точкова система інтелектуального автофокусування + 6 допоміжних точок автофокусування

Точність автофокусування забезпечена системою автофокусування Canon, яка використовує 9 довільних точок і 6 допоміжних точок автофокусування.

Інтегрована система очищення EOS

Вбудована система захисту від пилу Canon передбачає три способи захисту зображень від пилу: зниження кількості пилу всередині пристрою; вбудований механізм очищення датчика; можливість визначення скупчень пилу для видалення з допомогою ПО Digital Photo Professional (входить в комплект).

Міцний і компактний дизайн

Завдяки конструкції з магнієвого сплаву, функції захисту від впливів навколишнього середовища і надійності затвора, розрахованого на 150 000 спусків, EOS 5D Mark II чудово підходить як для зйомки в студії, так і за її межами.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box