Прикольные статусы

Прикольные статусы

Ресурс http://www.statusik.su – це величезний портал, зі значною кількістю цитат, висловів, анекдотів і статусів на будь-який смак і колір. Для наших гостей представлено безліч категорій, які і зігріють душу, і піднімуть настрій, допоможуть помріяти і просто добре провести час. Спеціально для наших дорогих гостей представляється прекрасна можливість залишити слід про себе на нашому сайті, це можливість написати що щось своє, будь то вірш, поема чи смішний анекдот, висловитися або вилити душу. Для цього вам буде потрібно всього лише зареєструватися на нашому сайті! Оновлення на нашому порталі проводяться щодня і щохвилини, що дозволяє нашим гостям радіти і ділитися свіженьким жартам і унікальними висловами. Ми відбираємо для вас самі найкращі цитати і афоризми. Для цього існує нескладне правило, що б ви побачили своє висловлювання або жарт на нашому сайті, потрібно що б вони були смішними або цікавими. Так само ви на нашому сайті можете побачити не тільки цитати та анекдоти, але ще і поздоровлення з різними святами, вірші коханим і не дуже, приколи і подколи, в цілому що душа забажає!. Хочете стежити за всіма новинами та оновленнями, що б не пропустити жодного приколу? Тоді підписуйтесь на наш Twitter, читайте нашу RSS-стрічку, вступайте в групу в соціальній мережі Вконтакте. Таким чином, ви будете в курсі, що відбувається на нашому сайті, щоб ділитися і радувати всіх своїх друзів, родичів і знайомих яскравими, веселими та цікавими статусами. Радісно на душі і хочеться повеселити друзів? Тоді сміливо знаходите самі смішні публікації і ставте їх в своїй статусному рядку! Сумно на душі і за вікном дощ? І для цього випадку у нас знайдуться відповідні афоризми і цитати.

Статуси використовують величезну кількість людей в самих різних соціальних мережах. Даний термін походить від англійського statuses. По-латинською це слово звучить як dignitates. Будучи синонімом слова «цитата», він виражає собою те, що у людини на душі. Довжина такого статусу може бути різною, але рідко перевищує 150-160 символів. Такої кількості цілком достатньо, щоб чітко виразити свою думку.

Не менш цікава й історія походження статусу. Всі ми пам’ятаємо, що раніше соціальних мереж було дуже мало, за те “аська” для нас була звичною справою, статусів було настільки мало, що можна було перерахувати їх на своїх п’яти пальцях. Користувач не міг висловити ні відчуття, ні стан, що відбувається з ним. В принципі, користувач тоді не міг повідомити ні про що, окрім як про те, що він знаходиться в стані Online, або Offline. Якщо звернути увагу на сучасні соціальні мережі і ICQ, то можна помітити, що багато людей змінюють статуси чуть-ли не щогодини. Так і з’явилася прекрасна можливість коментувати абсолютно все, що б ти не написав.

Як тільки компанія Mirabilis оновила свій ICQ-клієнт до 5-ї версії, у користувачів з’явилася можливість розповідати про свої справи і заняттях в коротких статусних рядках.

Тобто, якщо раніше в двох словах можна було описати своє заняття, то на сьогоднішній день ситуація змінилася в корені, і публікація статусів перетворилося на справжнісіньке змагання! Кожен користувач витончується, як може, лише б уразити своїх друзів оригінальністю і неповторністю своїх висловлювань.

З точки зору психології, будь-яка дія або слово людини, з точністю його характеризує. І правда, якщо поспостерігати за тим, що пише людина у себе в статусному рядку, то можна з легкістю зрозуміти, що він із себе представляє. Тобто завдяки своїм висловлюванням, ти можеш повідомити оточуючим про якісь події. Публікувати смішні афоризми і цитати можна в наступних випадках: з вами сталося щось неймовірне, ви прокинулися і встали не з тієї ноги, вам подарували прикольний подарунок, ви напилися, вас викрали інопланетяни, ви викрали підводний човен, ви підклали кнопку на стілець своєї вчительки. Для будь-якої ситуації, навіть найбільш екстравагантним, у нас знайдуться потрібні вислови й цитати. Каталог статусів – http://www.statusik.su
Самий величезний збірник популярних статусів в Рунеті ви можете знайти тільки на нашому сайті statuses.su. Більше 60-ти категорій статусів на найвишуканіші смаки користувачів.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box