Розробники випустять перший додаток для Test Drive Unlimited 2 безкоштовно
Щоб загладити свою провину перед геймерами за величезну кількість багів в Test Drive Unlimited 2, розробники вирішили випустити перші преміум доповнення безкоштовно.

Французькі розробники сказали, що апдейт Exploration Pack, підтримуватиме ралі версію Lancia Stratos і Dodge Charger 1969 року випуску, повідомляє VG247 .

Если ты настоящий любитель пива, то тебе будет интересно почитать полезную информацию о своем любимом напитке. У нас ты сможешь посмотреть на rastipuzo.com всего мира, а так же прочить о самом пиве, как оно варится, сколько алкоголя содержит и где его можно попробовать, а главное с какой закуской. Заходи, у нас интересно!

Як би там не було, розробники вже встигли попрацювати над деякими неполадками в грі:

  • Поліпшення процесу входу в аккаунт, що дозволить поліпшити з’єднання з грою
  • Збільшення стабільності мережевих з’єднань для всієї функціональності мультиплеера
  • Виправлення пошкодження файлів
  • Функції Club і MyTDULife
  • Кооперативні гонки
  • Погодні умови, які будуть змінюватися онлайн і оффлайн

Всі доповнення та виправлення вже вступили в силу для РС версії гри. Консольні версії зараз чекають підтвердження від Sony і Microsoft.

«У нас чудове ком’юніті, яке допомогло нам швидко знайти безліч проблем, після чого ми суттєво допрацювали гру і буде продовжувати поліпшувати її з наступними патчами», — кажуть Eden і Namco Bandai. «Команда зекономила купу часу, переглядаючи відгуки геймерів, тому, будь ласка, продовжуйте публікувати свої коментарі на офіційних форумах TDU2. Ми будемо чекати вас на Ібіці».

Реліз Test Drive Unlimited 2 відбувся в цьому місяці на PS3, 360 і PC. Гра стала першим симулятором в історії Namco Bandai, який завоював перше місце в британському чарті відеоігор всіх форматів.


Похожие публикации: