З’явилося перше відео геймплея The Elder Scrolls V: Skyrim
Bethesda випустила перше відео геймплея , яке дозволить поглянути на The Elder Scrolls V: Skyrim, якою вона буде. Хто не мріяв битися з цим драконом, пробудившимся від довго сну!? А заодно і собственнолічно пробігтися з мечем на перевагу по реалістичного фентезі світу з його величезними засніженими гірськими ланцюгами і зеленими луками на узліссі таємничих лісів.

Bethesda обіцяла випустити гру на новому графічному движку . Обіцяла, що графіка буде виглядати ще краще, ніж в Oblivion. І, судячи з відео, дійсно, не збрехала.

Битви в The Elder Scrolls V: Skyrim будуть більш брутальними, тактильними та інтригуючими, ніж будь-коли, як повідомили розробники з Bethesda Game Studios.

У грі буде дворучна система бою, яка дозволить персонажам битися будь-якою зброєю або заклинанням або обома. Також буде представлено меню швидкого вибору, яке дозволить швидко міняти озброєння, як розповів директор ігри Тодд Говард (Todd Howard) в січні.

Озброєння буде включати в себе мечі, щити, булави, сокири, дворучне зброю і гравцям нададуть можливість спеціалізуватися на будь-якому з видів, покращувати навички володіння зброєю і отримувати додаткові бонуси до шкоди. Приміром, перк для сокир буде додавати залишковий шкоди з кожним ударом.

У грі буде представлено 85 заклинань в сумі для 5 шкіл магії. Школа містицизму була скасована, а її заклинання розібрали інші школи магії.

Можливість таємно атакувати ворогів з-за рогу в чистому полі описується схожим з іншими іграми серії, за винятком того, що вороги будуть пильно шукати ворога, якщо побачать або почують кого-небудь.Якщо ворог буде попереджений, у гравців буде зовсім небагато часу для того, щоб сховатися.

Skyrim з’явиться на полицях магазинів 11-11-11, тобто вже в цьому році на трьох платформах: РС, PlayStation 3 і Xbox 360.


Похожие публикации: