APB: Reloaded готується вийти на стадію закритого бета тестування
Закрита бета багатокористувацького онлайн шутера APB: Reloaded завершена і готова постати на публіці. Розробники повідомляють, що сервера налаштовані і готові прийняти першу хвилю користувачів.

Розробники повідомляють, що бета тестування буде проходити в три хвилі. Першими доступ до закритої бета отримають жителі західного узбережжя Америки. Наступними в списку країн, які зможуть отримати доступ до бета — країни Європи, а третя хвиля торкнеться східне американське узбережжя. Розробники також планують запустити і четверту хвилю, яка представить гру бразильським геймерам.

В даний час команда завершує перегляд учасників, щоб вибрати з них тих, хто проходить по мінімальним системним вимогам. Як повідомляється на офіційному блозі проекту , тільки за перший день реєстрації надійшло понад 40 000 заявок на участь.

Розробники також дбайливо виклали статистику абітурієнтів. 97% населення бета — чоловіки, а решту 3% — жінки. Середній вік учасників склав 22 роки, причому 86% з них не старше 31 року. 10% потенційних гравців потрапили в категорію від 32 до 65 років. Третина зареєстрованих подали заявки із США і Канади, ще третина — з європейських країн, і 15% заявок розробники нарахували з країн СНД.

Скотт Стівенсон, продюсер розробки гри, розповів, що до офіційного релізу APB команді ще чекає багато роботи. Бета версія буде просто демонстрацією того, що вже є і дозволить зібрати розробникам корисну інформацію, щоб зробити гру ще краще.

Реліз оригінальної APB відбувся ще в липні 2010 року і отримав погані відгуки геймерів і критиків, за чим послідував колапс Realtime Worlds в серпні. K2 Networks, материнська компанія GamersFirst, анонсувала придбання ММО в листопаді. У планах розробників перезапустити гру у вільному режимі в цьому році з мінімальними змінами геймплея.


Похожие публикации: