Battlefield 3 не вистачає потужності консолей
Розробники Battlefield 3 з DICE впевнені: якщо Microsoft або Sony випустить нову консоль завтра, движок Frostbite 2.0 можна буде легко поліпшити.

Виконавчий продюсер DICE, Патрік Беч (Patrick Bach) розповів в інтерв’ю з CVG, що сучасний движок і шутер Battlefield 3 в цілому, вже вичавлює повну потужність з Xbox 360 і PS3 до межі.

Поиграть различные fgame.com.ua, в режиме онлайн, можно на сайте fgame.com.ua, начиная от Air Hockey и заканчивая различными стилями бильярда.

«Ми відчайдушно намагаємося наблизитися до наступного покоління. Мені здається Battlefield 3 буде виглядати, як гра нового покоління і вся технологія, яку ми використовуємо, движок Frostbite 2, анімація, аудіо — все націлено на кілька майбутніх років », — заявив виконавчий продюсер.

Сам по собі движок легко можна буде поліпшити, щоб відповідати вимогам будь-якої нової платформи, як говорить Беч, починаючи від технології рендеринга і закінчуючи кодом обробкою потоків.

Якщо ви турбуєтеся про те, як PC шутер буде виглядати на консолі, Беч просить вас не турбуватися.Він говорить, що Battlefield 3 буде «якщо не самою добре виглядає грою року, то головним конкурентом в цій категорії».


Похожие публикации: