Blizzard побоюється канібалізму між World of Warcraft, Diablo і Titan
Френк Пірс (Frank Pearce) з Blizzard визнав, що ММО наступного покоління Diablo III може зжерти World of Warcraft. В інтерв’ю з Gamasutra, Пірс зізнався, що Blizzard переживає про можливе канібалізмі WoW, Diablo III і Titan.

«Складно сказати навіть у короткостроковій перспективі, чи побачимо ми канібалізм Diablo III і WoW після релізу, тому що це схожі за жанром гри», — говорить Пірс. «Не абсолютно однакові, але схожі — це RPG».

Для настоящих ценителей рыбалки lodochka.com.ua , на сайте lodochka.com.ua

Він додав: «Для нас, мені здається, дуже важливо розуміти, що одного разу щось з’їсть гравців World of Warcraft. Тому краще, щоб Diablo поглинула базу гравців WoW, ніж хто-небудь ще, тому що ми з’їмо самих себе, з’їмо клієнтів Blizzard ».

Diablo III досі не отримала дати релізу, хоча судячи з усього, гра з’явиться швидше в 2012, ніж в цьому році. Blizzard говорить, що Titan і WoW можуть співіснувати, але Пірс визнає, що перехід головних талантів у роботу над новою грою був «навмисним».

«Якщо хтось іде в іншу команду або виходить за межі Blizzard, важливо мати запасний план, кому передати гру», — говорить він. «World of Warcraft знаходилася в розробці з 1999, 2000 року, або щось на зразок того».

«Це більше 10 років, і працювати над World of Warcraft було також здорово, як робити свій внесок у ще щось більш цікаве, над чим потенційно доведеться трудитися 10 років».

Нова ММО від Blizzard під кодовим ім’ям Titan також не отримав дати релізу.


Похожие публикации: