Дебют Кейна і Лінча в Lara Croft відбувся
Сьогодні погані хлопці Eidos, Кейн і Лінч, з шутера від третьої особи Kane & Lynch: Dead Men з’явилися в якості ігрових персонажів в Lara Croft and the Guardian of Light .

Як повідомляє Eurogamer , доповнення, анонсоване раніше цього місяця, стане різдвяним подарунком від розробників Tomb Raider з Crystal Dynamics . Можливо, що дебют кримінальної двоіци в розкрадачку гробниць дозволить геймерам краще познайомитися з персонажами. Реліз Kane & Lynch: Dog Days показав, що геймери не дуже добре сприйняли появу психопата і найманця, не кажучи вже про низькі оцінки від критиків.

Кейн — «проблемний найманець», а Лінч являє собою «психопата на таблетках» і кожен з них має свої розмитими уявленнями про поняття «добре» і «погано». Раніше Crystal Dynamics підтвердила, що Кейн і Лінч замінять Лару і Тотека, номінальних зірок екшн серії.

Також є відомості, що Каїн і Разіель, що з’явилися вперше приблизно сім років тому, також прийдуть у світ Лари Крофт з новим доповненням. Два героя з фентезі екшна Legacy of Kain останній раз виступали в Legacy of Kain: Defiance, яка була видана для PS2 і Xbox в далекому 2003 році.


Похожие публикации: