Перші скріншоти Battlefield 3 і перший ролик геймплея!
Сьогодні на блозі BattleField 3 з’явилися перші скріншоти Battlefield 3 . Трохи раніше, останнє видання журналу Game Informer вже публікувало кілька скріншотів, але до цих пір ні одна картинка так і не з’являлася в мережі.

Ролик доступний в розділі відео , де загін морської піхоти США вступає в бій з повстанцями в іракському Курдистані.

www.partieza.ru

Шутер для PC, PlayStation 3 і Xbox 360 — Battlefield 3 буде підтримувати поліпшену графіку і те, що DICE описує, як «експонентний стрибок» у фізиці ушкоджень.

Движок гри, Frostbite 2 уможливив існування Battlefield 3. Гра буде підтримувати багатокористувацький режим до 64 гравців. У жовтні минулого року DICE переконувала РС геймерів, що їх версія буде такою ж чудовою, як і консольні. Дизайнер Алан Крез (Alan Kerz) пояснює: «PC геймери боялися, що BF3 буде« консонолізірованной ».

У грі буде також представлений 3D споттінг, який дозволить гравцям визначати точне місце розташування ворогів і союзників. Помітивши гравця, над головою солдата з’явиться червоний трикутник, і він буде відзначений на міні-карті. Як говорить Кертз, споттінг дозволить гравцям вражати ворогів з довгій дистанції, що докорінно змінить геймплей. А щоб надати партизанської війни ще більше непомітності, Кертз пообіцяв, що в Battlefield 3 персонажі зможуть лежати долілиць на животі.

Реліз третьої частини Battlefield запланований на осінь 2011 року для PS3, 360 і PC.


Похожие публикации: