Предмети з Arkham Asylum можна буде перенести в Arkham City
Rocksteady підтвердила кілька нових деталей щодо підготовлюваного супергеройському екшену Batman: Arkham City. Дія в сіквелі буде розвертатися через 18 місяців після подій в Arkham Asylum, повідомляє IGN .

Що набагато цікавіше, так це можливість переносити обмундирування і екіпірвовку з попередньої частини в нову. Який би ви предмет не підібрали в Arkham Asylum, його можна буде використовувати в Arkham City.

Як стало відомо раніше, в Batman: Arkham City не буде багатокористувацьких режимів. Попередник, Arkham Asylum, безумовно не постраждав через відсутність багатокористувацьких режимів. Критики і геймери взяли гру на «ура».

Розробники Rocksteady також розповіли, що світ Batman: Arkham City буде в п’ять разів більше, ніж Batman: Arkham Asylum. Arkham City не буде відкритим світом з відкритою кінцівкою, сказав ігровий директор Сефтон Хілл (Sefton Hill), але Rocksteady також не буде «тримати гравців за руку».

Хьюго Стрейндж, злий геній і доктор, глава Аркхем Сіті буде головним лиходієм в новій частині франшизи. І лікар не просто лиходій — він небезпечний злочинець, який відправив команду захоплення на рандеву з Бетменом … Він дізнався найстрашніший його секрет, і хто знає, що ще в нього є в рукаві, щоб створити проблеми самому Бетмену!?

Arkham City з’явиться на PS3, 360 і PC цієї осені.


Похожие публикации: