Розробники Elemental: War of Magic подарують фанатам безкоштовний сиквел
Президент Stardock Бред Уорделл (Brad Wardell) як вибачень перед фанатами серії Elemental: War of Magic розповів на конференції розробників GDC, що ранній спадкоємець буде випущений на безкоштовній основі, повідомляє PC Gamer .

Большой портал о www.egiloc.ru и здоровье

Оригінальний Elemental почав з дуже поганого релізу. Гра була випущена в неймовірно сирому вигляді, повна лагів, коли вперше з’явилася на ринку і навіть після першого патча. Щоб виправити ситуацію, розробники надали можливість усім, хто купив гру до 31 жовтня 2010 року отримати безкоштовну копію Elemental: Fallen Enchantress.

«Ми збираємося витратити кілька мільйонів доларів і подарувати сиквел, щоб показати фанатам, що ми вчимося на своїх помилках», — сказав Уорделл. «Ми випустили Elemental на два дні раніше, тому що ми не могли більше чекати і дали людям подивитися на неї. Ми хотіли, щоб фанати отримали справжній шедевр ».

Це дуже похвальне рішення після того, як розробники вже запропонували два безкоштовні додатки минулому році. Навіть якщо ніхто не зацікавиться цими спадкоємцями, це вже більше, ніж могли очікувати фанати серії.

Стратегія все ж була видав 24 серпня 2010 року. Ключове рішення в майбутньому Elemental було зроблено в середині грудня, коли компанія вирішила видати широкомасштабний патч. У Elemental гравцям належить будувати свої міста, завойовувати землі і добувати ресурси, змінювати свою націю і армію.


Похожие публикации: