Розробники розповіли чого чекати від The Darkness 2
Директор проекту The Darkness 2, Шелдон Картер (Sheldon Carter), прочинив трохи завісу таємниці над сюжетною лінією в грі під час конференції розробників GDC на цьому тижні.

Незважаючи на те, що він не сильно вдавався в подробиці, все ж стало відомо небагато про сили Джекі і декількох додаткових способах, якими він зможе використовувати Тьму, повідомляє VG247 .

Один з нових способів — демонічні руки будуть кооперуватися. Ліва вистачатиме ворога, в той час як права буде знищувати його. І якщо вже лівій руці офіційно присвоєно статус «вистачає», ви зможете вистачати різні об’єкти і зашвирівают ними ворогів до смерті, і навіть протикати їх наскрізь.

 Для этой игрушки уже можно найти читы,  а также allchity.ru таких как диабло 3, GTA, FIFA, NBA уже на сайте нашего партнера.

Реліз The Darkness 2, яка з’явиться на PC, PS3 і Xbox 360, запланований на осінь цього року. Геймери знову зустрінуться з героєм на ім’я Джекі естакади (Jackie Estacado), в сіквелі в якості боса The Mob. У грі розгорнеться справжня масштабна війна між гангстерами, де Джекі зможе застосувати свої темні сили.

«Можете називати мене упередженим, але друга серія епічної саги Джекі Естакади, на мою скромну думку — одна з найбільш брутальних ігор, в яку я коли-небудь грав. 2K Games потрудилися на славу », — пообіцяв раніше Марк Сільвестрі (Marc Silvestri), власник Top Cow і творець коміксів The Darkness.


Похожие публикации: