Спліт-скрін для Killzone 3 підтверджений
Кооперативний спліт-скрін режим для Killzone 3 про який ходили чутки минулого тижня тепер підтверджений офіційно. Глава Guerilla, Герман Халст (Herman Hulst) на інтерв’ю з 1UP розповів про режим для двох гравців.

скачать mu online mmofiles.ru

«Ми знайшли в собі багато нових сил після того, як закінчили роботу над Killzone 2», — говорить Халст.«Для приклад наведу графічну сторону гри: ми витягли рівень з Killzone 2 для движка Killzone 3 і він працював на 50% потужності. Це скільки ж ми змогли знайти потужності.

Ви зможете оцінити нашу роботу в режимі розділеного екрану ».

«Нам довелося подвоїти продуктивність», — додав він. «Звичайно, є декілька хитрощів. Але в кінцевому рахунку, що на мою думку набагато більш важливо, це дозвіл і частота кадрів. Тут ми попрацювали на славу, вклавши турботу і любов. Є такі елементи, як наприклад, меню, де помилки неприпустимі, тому що це буде дуже помітно. Або приціл, який знаходиться прямо перед вашим носом в режимі 3D. Ми постаралися зробити все максимально зручним і інтуїтивно зрозумілим.

Халст припустив, що 3D не вплине на продуктивність гри.

«Я чув, як багато хто говорив, що необхідна величезна потужність для обробки графіки в 3D режимі.Нісенітниця. Потрібно зовсім трохи », — сказав він.

Killzone 3 вийде ексклюзивно для PlayStation 3 в кінці лютого 2011 року.


Похожие публикации: