В Dead Nation з’явиться голосовий чат і чекпоінти для збереження
Шутер Dead Nation, незважаючи на вимираючих перспективу виглядає просто вражаюче. Але є дещо, що відділяє гру від по-справжньому прекрасною і незабутньою — в Dead Nation не вистачає голосового чату та онлайнового кооперативного режиму.

Але все це можна поправити за новим патчем, який розробники і збираються випустити вже наступного тижня — 7 березня.

Апдейт не тільки принесе в гру голосовий чат, а й кілька нових можливостей, включаючи чекпоінти, де гравці зможуть зберігатися, що зробить геймплей трохи простіше.

У повідомленні на PlayStation Blog , Housemarque дражнить гравців «новими сюрпризами», які за їхніми словами з’являться разом з апдейтом.

Dead Nation — шутер з перспективою зверху, створений ексклюзивно для PlayStation Network студією Housemarque, творцями Super Stardust HD. Дія в грі починається після великомасштабної війни, що залишила сучасний світ в розрусі. До всього іншого, тут і там з’являються інфіковані полчища зомбі, швидко поширюються по всій планеті. Єдина надія людства — протагоніст гри, який повинен перетнути різні райони міста, повні зомбі і іншими небезпеками, вижити в них і врятувати світ.


Похожие публикации: