Assassin’s Creed: Brotherhood отримав дату релізу на РС
Відбулося те, що ми всі так давно чекали! Консольний блокбастер від Ubisoft, Assassin’s Creed: Brotherhood нарешті отримав офіційну дату релізу на PC. Видавець планує випустити сагу про Ассассин 18 березня.

Як повідомляється на офіційному форумі , геймери зі США отримають гру на день раніше. «Будьласка, перевірте список ваших локальних розповсюджувачів, щоб уточнити деталі для вашого регіону / країни», — радить менеджер форуму.

Психология отношений — Знания психологии отношений помогут вам стать счастливым со своей второй половинкой и измениться к лучшему!

Розробники не приготували бонусний контент для гравців в якості компенсації за такий тривале очікування, але Ubisoft пообіцяла, що гра буде виглядати набагато чіткіше, ніж коли б то не було.Assassin’s Creed буде підтримувати функцію для гри на декількох моніторах і стереоскопічний 3D вихід, в той час, як тіні, відбиття, промальовування оточення і деталізація персонажа виглядають просто запаморочливо.

Assassin’s Creed: Brotherhood в оригіналі вийшов на PlayStation 3 і Xbox 360 в листопаді минулого року і відразу зайняв лідируючі позиції в ігрових чартах і завоював позитивні відгуки ігрового ком’юніті.


Похожие публикации: