Blizzard змусили повернути гроші гравцям з Кореї за Diablo III
Геймери Південної Кореї домоглися від Blizzard відшкодування збитку за горезвісні перевантаження серверів і помилку 37, переслідували Diablo III після релізу. Як стало відомо Gamebomb.ru, торгова комісія провела власне розслідування проблеми після того, як офіс в Сеулі завалили скаргами про неможливість підключення до гри.

Blizzard зазначила, що не стане пропонувати жодних компенсацій, однак агентство захисту споживачів Кореї змусило розробників Diablo III повернути гравцям гроші за «неякісний товар».

Як стало відомо Gamebomb.ru, на азіатському ринку проблема з підключенням до гри була ще серйозніше, ніж в Європі, оскільки Blizzard недооцінила кількість геймерів в Азії, що призвело до моментального переповнення серверів, повільною і непостійною роботі устаткування.

Blizzard опублікувала повідомлення на сайті, в якому запропонувала всім геймерам, чиї персонажі так і не розвинулися до 40 рівня, повернути гроші за гру. Тепер вже колишні фанати Diablo III можуть стягнути компенсацію з 25 червня по 3 липня.Похожие публикации: