Дитячі ігри ферми
Ферми дуже популярна гра в індустрії флеш-ігор. У цих іграх вашим завданням буде допомога починаючому фермеру розвивати і довести до досконалості своє господарство, свою ферму. Його скромний хутірець повинен перетворитися в велику, що приносить прибуток підприємство з безліччю будівель, тваринами, пристойним городом і іншими необхідними атрибутами такого господарства. І це не так просто, як може вам здатися на перший погляд. Вам буде потрібно постійно стежити за вашою фермою, вчасно годувати тварин, переробляти сировину, продавати товари і захищати майно від різних загроз.

З кожною вдалою операцією ви будете наближатися до отримання нового рівня. Найчастіше для досягнення нового рівня вам доведеться виконати якесь завдання: виростити певну кількість продуктів, заробити необхідну суму грошей або купити якусь споруду,  «www.silver-star.com.ua»  або тварину.

До найвідоміших флеш-ігор про ферму відносяться такі ігри: «Весела ферма», «Весела ферма-2», «Весела ферма-3», «Чудо ферма» і «Ферма манія». «Весела ферма», звичайно ж, відома всім і в особливих рекомендацій не потребує. Варто сказати лише те, що в грі представлено п’ять різновидів тварин, дев’ять різних видів продуктів, шість можливих будівель, а також можливість набрати більше сорока п’яти рівнів досвіду. «Чудо ферма» — також флеш-аркада з елементами економічної стратегії, в якій увага приділяється створенню процвітаючої ферми з зачахли городу. Тут не буде тварин, зате більший вибір продуктів і своя система заробітку. «Ферма манія» — це гра, схожа на «Чудо ферму», однак відрізняється набором продукції і зовнішнім виглядом, оформленням. У загальному і цілому ці ігри розвивають у дітей посидючість і пам’ять, в деякому роді розвивають завдатки планування, стратегії та інше. В ці ігри, мабуть, буде цікаво грати не тільки дітям, але і їхнім батькам. Прибутковою вам ферми!

Скріншоти:

 

www.silver-star.com.ua


Похожие публикации: