Дитячі ігри ферми

Дитячі ігри ферми

Ферми дуже популярна гра в індустрії флеш-ігор. У цих іграх вашим завданням буде допомога починаючому фермеру розвивати і довести до досконалості своє господарство, свою ферму. Його скромний хутірець повинен перетворитися в велику, що приносить прибуток підприємство з безліччю будівель, тваринами, пристойним городом і іншими необхідними атрибутами такого господарства. І це не так просто, як може вам здатися на перший погляд. Вам буде потрібно постійно стежити за вашою фермою, вчасно годувати тварин, переробляти сировину, продавати товари і захищати майно від різних загроз.

З кожною вдалою операцією ви будете наближатися до отримання нового рівня. Найчастіше для досягнення нового рівня вам доведеться виконати якесь завдання: виростити певну кількість продуктів, заробити необхідну суму грошей або купити якусь споруду,  “www.silver-star.com.ua”  або тварину.

До найвідоміших флеш-ігор про ферму відносяться такі ігри: “Весела ферма”, “Весела ферма-2”, “Весела ферма-3”, “Чудо ферма” і “Ферма манія”. “Весела ферма”, звичайно ж, відома всім і в особливих рекомендацій не потребує. Варто сказати лише те, що в грі представлено п’ять різновидів тварин, дев’ять різних видів продуктів, шість можливих будівель, а також можливість набрати більше сорока п’яти рівнів досвіду. “Чудо ферма” – також флеш-аркада з елементами економічної стратегії, в якій увага приділяється створенню процвітаючої ферми з зачахли городу. Тут не буде тварин, зате більший вибір продуктів і своя система заробітку. “Ферма манія” – це гра, схожа на “Чудо ферму”, однак відрізняється набором продукції і зовнішнім виглядом, оформленням. У загальному і цілому ці ігри розвивають у дітей посидючість і пам’ять, в деякому роді розвивають завдатки планування, стратегії та інше. В ці ігри, мабуть, буде цікаво грати не тільки дітям, але і їхнім батькам. Прибутковою вам ферми!

Скріншоти:

 

www.silver-star.com.ua

admin

Website:

2 коментарі

Екатерина

Ага, дети играют)) Как бы не так)) У меня родители подсели на нее)))

admin

Буває таке що в ігри від 5 до 8 років дорослі грають, незнаю добре це чи погано, але мій знайомий якому 40 років грає у “рибку фреді”=))

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box