Додатки до Lara Croft and the Guardian of the Light з’явилися для РС
Всі доповнення для Lara Croft and the Guardian of Light нарешті стали доступними для PC геймерів, після місяця або двох очікування після появи доповнень на консолях.

Як повідомляє Eurogamer , тепер всі чотири додатки можна придбати в мережі Steam:

  • Legacy of Kain Character Pack — беріть з собою друга або можете поодинці пройти гри за Каїна і Разіеля з Legacy of Kain. Два персонажа повинні скооперуватися, щоб впоратися з новою загрозою в невідомому світі.
  • «All the Trappings» Challenge Pack 1 — чотири нових карти, заполонений ордами монстрів і живих мерців і підступних пасток, повз які доведеться маневрувати, щоб залишитися в живих.
  • «Things that Go Boom» Challenge Pack 2 — чотири нові карти з різними незрозумілими головоломками, смертельними пастками і нещадними ворогами.
  • «Hazardous Reunion» Challenge Pack 3 — чотири нові карти з запаморочливими головоломками, хвилями інтенсивних боїв і возз’єднанням зі старим другом.

 

The Kane & Lynch Character Pack також був доданий в оригінальну гру безкоштовно. Tomb Raider від Crystal Dynamics в оригіналі з’явилася минулого літа.


Похожие публикации: