Homefront захлинається від лагів на PS3
Розробники з Kaos Studios швидко відреагували на повідомлення про зависання і оперативно випустили патч. Але на цьому епопея з багами в грі не закінчилася.

Після релізу патча для PlayStation Network, стали з’являтися схвильовані і розлючені коментарі. «Мені здається, вони зламали гру», — коментує один з користувачів, описуючи лаг. «У мене не було ніяких проблем з грою до виходу апдейту, тепер я навіть не можу грати», — повідомляє інший.

Любите поразкинуть мозгами ? Рекомендую www.arbse.net, на сайте arbse.net

«Я втратив свій ранг (PS3)», — з’явився попереджувальний коментар. «Я був 24 рангу і помітив, що знову повернувся до 2». Ця проблема зі скиданням рангу і досвіду у гравців, здається, вже не просто побічним ефектом від патча, але триваючим явищем з моменту релізу гри на минулому тижні.

Команда Kaos попередила геймерів ще вчора: «Ми попереджаємо про несправної роботі таблиці лідерів і вже почали шукати причину проблеми, яку вирішимо вже в наступному патчі».

В той час, як патч, що вийшов вчора не торкнувся проблеми зі скиданням статистики, він повинен був хоча б виправити підвисання. У головних топіках на форумі гри гравці продовжують повідомляти про зависання гри. Таким чином, розробники толком не виправили проблему, а тільки додали до них ще кілька.

Деякі форумчани все ж налаштовані оптимістично: «Відмінний патч, єдина проблема, що PS3 зависає після кожної гри», — підбадьорює розробників St0rMiN_X_NoRMaN.


Похожие публикации: