Killzone 3 отримає кооперативний режим на розділеному екрані?
Розробники збираються додати в Killzone 3 спліт-скрін для мультиплеера. На даний момент такі відомості є лише чутками, але на питання продюсеру Guerrilla Games про спліт-скріні на Eurogamer Expo , він відповів «можливо». За його словами розробники зараз проводять ряд тестів, щоб дізнатися чи зможуть вони його реалізувати.

В процессе создания автомобиля www.mersedes-portal.ru инженеры компании держали ориентировку в первую очередь на категорию молодых людей. Это означало, что необходимо было создать такой автомобиль, который бы удовлетворял таким качествам как: компактность, маневренность, одновременно с экономичностью.

Можливість грати на розділеному екрані не була реалізована для Killzone 2 виданої в лютому 2009 року, і до сих пір розробники нічого не підтверджують, щодо спліт-скрін в кооперативному режимі. Принаймні, така ідея у них є. Також залишається невідома доля кооперативного режиму в цілому, будь то розділений екран або онлайн режим.

Розробники вже представили вступний трейлер і демо-версію Killzone 3 на Eurogamer Expo, де показані деякі основні можливості гри. Зокрема, було продемонстровано, яким чином працюватиме контролер Move.

Sony Europe відмовилася давати будь-які коментарі з цього приводу: Ми стежимо за медіа повідомленнями, але нам нема чого коментувати з цього приводу ». Шутер Killzone 3 планується випустити для PlayStation 3 в лютому 2011 року.

 


Похожие публикации: