Колишній співробітник Rockstar відступився

Колишній співробітник Rockstar відступився

Колишній співробітник компанії Rockstar, підписавшись під ім’ям Zero Dean, розповів про «обмані», «маніпуляціях» і «приниженні», якими харчувалася атмосфера розробки Red Dead Redemption .

На пошту Eurogamer , прийшов лист від представників Діна з роз’ясненнями, що сталося. У листі пояснюється, що умови, які описував Дін можуть сильно відрізнятися в залежності від підрозділу і студії компанії.

«Р азние команди працюють над різними завданнями і різними способами — програмісти, дизайнери; освітлення, ландшафт, персонажі … Я працював у команді, яка займалася промальовуванням будинків. Цілком можливо, що в інших командах робота проходила «бадьоріше» і я просто не знав про це ».

Далі, Дін відступив від своєї заяви, що його електронна пошта простежувалася.

«Також можливо, що пошта моніторити не на пряму (є авто моніторинг, призначення якого — слідкувати за тим, щоб файли не виходили за межі студії) — тому можливо, що один з трьох осіб в моїй команді перенаправив лист вищестоящому начальству».

Колишній художник оточення продовжив наполягати, що він не створити враження того, що він повністю створив секцію Мексики в грі.

«Після того, як я зняв з себе повноваження, мене прибрали з Мексики. Я працював над кількома іншими районами в грі. Тому я НЕ працював над Мексикою — хлопці, які працювали над цією зоною (моя колишня команда), попрацювали на славу. Я не зробив практичні нічого вагомого, крім теракотових дахів і декількох будівель.

Я не хотів зробити собі ім’я на цьому. Люди, які продовжували працювати в Rockstar і працювати над грою більше заслуговують, щоб їх знали. Тому говорити «світ, який побудував Зеро Дін» — це занадто ».

«Будь ласка, не забувайте, що ці люди до сих пір працюють в таких же умовах», — зітхнув Дін. «І подібна витік інформації може зробити ці умови ще гірше».

Eurogamer відправили лист у Rockstar за роз’ясненнями і чекають відповіді.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box

Пожалуйста напечатайте буквы/цифры изображенные на картинке

Please type the characters of this captcha image in the input box