Мир Танків поставив світовий рекорд за кількістю грають онлайн
Творці Мир Танків, Wargaming.net, претендують на світовий рекорд по самому великій кількості гравців, одночасно присутніх на сервері ММО. Рекорд був поставлений 23 січня цього року, коли кількість користувачів онлайн російською сервері досягло значення в 91 311.

Хотите поиграть в старые добрые денди игры ? Это можно сделать на сайте http://dendygames.net/

Вражаюча цифра перевершує попереднього рекордсмена Eve Online майже в півтора рази! Сервер Eve Online був максимально завантажений 63 170 користувачами одночасно. Парадоксально, але рекорд в космічній ММО також був поставлений 23 січня, повідомляє Eurogamer .

«Ми були здивовані, побачивши, що стільки користувачів одночасно грають в світі танки, а новий рекорд — це серйозне досягнення для нас», — говорить виконавчий директор Wargaming.net Віктор Кислий. «Як би там не було, населення сервера стабільно зростає і через тиждень-другий ми зможе поставити ще більш вражаючий рекорд, коли кількість онлайн користувачів досягне 120 000 гравців одночасно».

Безкоштовне MMO війни танки в даний час знаходиться на стадії бета тестування в Європі та США.Минулого місяця Wargaming.net анонсувала, що 1 мільйон осіб зареєструвалися в грі по всьому світу.Розробники планують і далі працювати з ММО і монетизувати гру для західної аудиторії.


Похожие публикации: