Оголошена дата релізу доповнення для Assassin’s Creed: Brotherhood
Ubisoft підтвердила цього вечора, що доповнення для Assassin’s Creed: Brotherhood під назвою Da Vinci Disappearance з’явиться на наступному тижні.

В апдейте з’являться нові елементи синглплеер, а також нова карта. Більш того, розробники обіцяли додати 4 нових персонажа і два нових ігрових режиму для мультиплеера. Чотири нові персонажі представляють Дама Росса, Лицар, Маркіз і Парія.
Нуждаетесь в юридической консультации ? Посетите сайт http://pravoved.ru/.
«Після падіння Боржом в Римі, Леонардо Да Вінчі викрадають Герметіцісти, підземний культ, відданий трансформації людства. Еціо відправиться на пошуки вкрадених картин, щоб знайти Лео до того, як стане занадто пізно, відкриваючи нові локації і нові можливості геймплея по дорозі », — йдеться в офіційному оголошенні.

Мультіплеер поповниться новою картою, чотирма новими персонажами і двома новими ігровими режимами. Карту Альамбра описали як «пишні ландшафти Альбайсін Гранада в Іспанії». На новій локації будуть представлені багаторівневі відкриті і закриті місця, «відмінно підходять як укриття для хижаків в щільному натовпі для полювання на нічого не підозрює жертву».

Ubisoft призначила дату релізу на 8 березня для Xbox Live і 9 березня для PlayStation Network. На власні очі познайомитися з геймплеєм мультиплеера можна в розділі відео .

Також компанія пояснила не зовсім понятнийтвіт Гейба Гразіані (Gabe Graziani), в якому говорилося, що синглплеер буде доступний тільки після входу в аккаунт. Геймери розхвилювалися, що для гри потрібно постійне з’єднання з інтернетом, але Ubisoft поспішила заспокоїти гравців.


Похожие публикации: