Rockstar запускає ХР івент для Red Dead Redemption
Rockstar хоче підбадьорити геймерів скоріше повертатися до пригод у стилі вестерн в Red Dead Redemption. Розробники гри номер 1 минулого року в декількох категоріях і номінаціях збираються провести XP івент для мультиплеера.

Як повідомляє Shacknews , щасливі володарі PlayStation 3 і Xbox 360 можуть почати заробляти XP поінти, яких необхідно набрати певну кількість. Як тільки це певну кількість очок буде досягнуто, гравцям відкриється Elegent Suit і Crimson Posse футболки, на які можна повісити свій аватар Xbox або PlayStation.

Якщо вам ще не довелося познайомитися з творінням Rockstar, то зараз, мабуть, саме час. Red Dead Redemption являє собою сиквел до гри Red Dead Revolver 2004 року. Головний герой — мисливець за нагородами Джон Марстон, Вислежівающій свою стару банду.

У першу чергу гра є шутером від третьої особи, що відбуваються у великому і відкритому світі, в дусі серії Grand Theft Auto. Дія відбувається на Дикому американському заході в 1911 році; головний герой — Джон Марстон, колишній бандит, змушений ліквідувати або захопити членів своєї колишньої банди.


Похожие публикации: