Розробники розкрили деталі Max Payne 3

Розробники розкрили деталі Max Payne 3

Журнал EDGE представив опис Max Payne 3, підтверджуючи нову інформацію і анонсуючи онлайн мультиплеєр. На скріншотах в журналі у Пейна все ще є волосся, на відміну від персонажа, представленого раніше. Але, як написано в журналі, не варто очікувати, що Макс пройде всю гру зі своєю прекрасною шевелюрою – він буде відстрілювати ворогів і з волоссям і без них.

Ексклюзивні скріншоти з журналу EDGE можна подивитися у відповідному розділі з грою .

Після подій в Нью-Йорку з другої серії гри, Макс запив і зовсім злетів з котушок. Розробники перенесли місце дія третьої частини в Бразилію, в Сан Паоло.

Max Payne 3 став спільною роботою чотирьох студій Rockstar: Vancouver, New England, Toronto і London. Раніше вже згадувалося, що над грою будуть трудитися відразу кілька студій, але хто саме, стало відомо тільки зараз.

«У всіх студіях у нас є безліч талановитих людей». – Говорить арт директор Max Payne 3, Роб Нельсон (Rob Nelson). «Це означає, що ми змогли включити в роботу потрібних людей для окремих завдань – і це гарантує, що в грі буде представлений високий рівень якості».

Оточення в грі можна буде знищувати і шматувати на дрібні шматочки. Гравці отримають нове меню вибору зброї і нову систему пошуку укриттів. Час уповільненої стрибка в стилі Макса Пейна можна буде відновлювати після кожного вбивства.

У Rockstar відзняли сотні годин захоплення рухів і імплементували все це на движку Euphoria, тому персонажі і оточення будуть рухатися неймовірно реалістично, як обіцяють розробники.

Незабутній голос Макса також залишиться незмінним – Джеймс Маккафферті (James McCafferty), актор, який озвучує Макса також підписав контракт з Rockstar, незважаючи на ранні заяви про те, що Пейна буде озвучувати інший актор.

І найголовніша родзинка – онлайновий мультиплеер, хоча розробники поки не розповіли, як саме він буде реалізований.

Max Payne 3 був анонсований ще в 2009 році. Реліз гри для PS3, 360 і PC кілька разів переносився. До цих пір, точна дата виходу не названа.

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box