The Witcher 2 отримає хардкорних складність та імпорт збережень з першої частини

The Witcher 2 отримає хардкорних складність та імпорт збережень з першої частини

Остання складність гри в The Witcher 2 змусить починати гравців заново, якщо їх персонаж загине.

«Ми можете зберігати гру, але якщо ви помрете, збереження будуть недоступні», – пояснює провідний геймплей дизайнер Матеуш канікул (Mateusz Kanik) для Eurogamer . «Звичайно ми плануємо додати сувій воскресіння, може бути в наступному додатку. Подивимося. »

байтрик.рф? В интернет магазине “Байтрик”.

Рольова гра в жанрі фентезі 2011 року буде включати в себе 4 складності: легку, середню, важку і божевільну. На легкої складності гравці можуть просто тискати на всі клавіші поспіль і виграти. Але шалена складність буде істотно відрізнятися.

Хардкорних складність в The Witcher 2 створена з надією симуляції культової і важкої в проходженні гри Demon’s Souls від FromSoftware, якою так захоплюються розробники з CD Projekt. Тому можна очікувати неймовірних швидкостей, на яких будуть носитися монстри не даючи персонажу ні шансу на ухилення.

«Буде непросто битися з монстрами. Ми добилися цього, надаючи опонентам всі спеціальні можливості, які дозволять зловити Відьмака », – говорить канікул. «Нежить може закопуватися в землю і з’являтися перед гравцем. Тому поки ви біжите, мертвяк буде копати прямо перед вам, щоб зловити вас. Буде набагато важче просто втекти з бійки ».

The Witcher 2 обіцяє бути дорогою, нелінійної сюжетної рольової грою з довгим-довгим геймплей. Тому пройти гру на останній складності стане справжнім викликом для будь-якого гравця. Але це коштує того, як говорять розробники з CD Projekt. «Ми безумовно зробимо спеціальну нагороду для тих, хто зможе зробити це».

Спеціально для фанатів Відьмака, розробники CD Projekt підтвердили, що нададуть можливість імпортувати збереження з оригінальної гри в сіквел.

«У першій частині The Witcher історія була нелінійною, як і в другій. Ми хочемо імпортувати інформацію про ваших діях в The Witcher 1, і передати ті умови та ситуації в The Witcher 2. Таким чином перша частина вплине на подальший розвиток подій. Звичайно, не вся історія цілком, але деякі відмінності виразно будуть.

Ми хочемо дати можливість гравцям перенести і деякі предмети інвентарю. Звичайно, не все, тому, що це може вплинути на ігровий баланс. Гроші наприклад, ми не дозволимо переносити, тому що економіка гри буде зіпсована. Але деякий зброю і броня таки зможуть з’явитися у вашому інвентарі в The Witcher 2 ».

admin

Website:

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box