Творець Halo працює над новим секретним MMO шутером
Сьогодні вранці блог Kotaku опублікував деякі цитати з анонімного джерела, який недавно пішов з Bungie. Джерело стверджував, що 30 співробітників були звільнені нещодавно з Bungie унаслідок низької продуктивності.

Джерело також повідомило, що наступний проект Bungie називається Destiny (Доля), але в даний час ведуться роботи так само над секретним проектом під кодовою назвою Tiger (Тигр). Джерело повідомляє, що це буде поєднання FPS і MMO жанрів в онлайні, і одночасно науково-фантастичний шутер.

Если Вы любите играть в игры, то без freeforwin.ru не обойтись. Скачайте ее бесплатно.

Девід Елдрідж, провідний мережевий інженер студії на питання про новий проект ухильно відповів, що це точно не буде схоже на «WOW в космосі».

Нещодавно Bungie випустила заяву і посилання на вакансії, які вказують, що компанія насправді наймає нових працівників, а не проводить звільнення. У заяві не згадана інформація про новий FPS / MMO проекті.

Halo: Reach — останній вийшов проект від Bungie Studios, приквел оригінального Halo: Combat Evolved.Дія відбувається на планеті Річ (Reach), в людському світі, облаштованому фортецями і заснованому на Другій спартанської програмі (Spartan-II).

PS. Для копіпастеров c Канобе, стопгейма т


Похожие публикации: