Творці опору відкривають студію для розробки соціальних ігор
Insomniac Games, творці Ratchet & Clank, опору і багатьох інших відомих творінь збираються підкорити Facebook. Райан Шнайдер (Ryan Schneider) з Insomniac анонсував про створення «Insomniac Click», відділенні компанії, яке буде займатися створенням ігор для мережевих і мобільних платформ.

www.postroil.com и ремонт домов

Студію розташували в Бурбенке, де зараз і знаходиться головний офіс Insomniac. Але команда сформована нова, з людей, які не перший рік працюють над соціальними іграми, тому перекидати розробників з основного підрозділу не доведеться.

У повідомленні на блозі нового відділу, Брайан Гастінгс (Brian Hastings) сказав, що «Insomniac Click віддана якості, що визначає бренд компанії — глибокі світи, багаті історії, доступний геймплей — і все це разом з новим геймплеєм, який може спробувати будь-яка людина на будь-якому кінці світу ».

Insomniac поки не анонсували конкретно свою першу гру для соціальних мереж, але розповіли про свої плани в довгому маніфесті на офіційному сайті Insomniac Games .

В даний час основна команда Insomniac займається розробкою третій частині Resistance 3 та активно залучають геймерів взяти участь в процесі створення гри і залишити власний слід, зафіксувавши особа химери або останнього вижевшего в стилі опору.


Похожие публикации: