З’явилися нові деталі Ninja Gaiden III
Лідер проекту Ninja Gaiden III, Йосуке Хаяші (Yosuke Hayashi) розкрив нові деталі про гру в останньому випуску журналу PlayStation: The Official Magazine, і здається гравці зустрінуться з ще більш темним ніндзя, ніж коли-небудь.

У статті журналу, Ninja Gaiden III описаний, як «більш глибоке проникнення в образ життя Ріу Хаябуса, в його думки і почуття», а Хаяші описав ніндзя, як «темного японського героя».

«Ми намагаємося поглибити ідею насильства, щоб показати людям, що значить вбивати когось», — говорить він. «Нам дуже важливо, щоб люди зрозуміли, що насильство — це не тільки море крові».

Хаяші згадав, що «в грі не буде нових ігрових персонажів», і команда розробників трудиться над кількома рівнями складності.

«Ми знаємо, що багатьом фанатам подобається рівень складності, але ми застосували трохи інший підхід», — пояснює Хаяші. «Не те щоб гра буде простіше — нічого подібного. Ми просто намагаємося зробити гру більш захоплюючою і доступною для кожного. Але в той же час, хардкорні гравці зможуть відчути й оцінити суть гри ».

Хаяші продовжив розповідати, що гра буде включати в себе «складний багатокористувацький режим», але не розкрив секрет — чи буде в третій частині ninja Gaiden підтримка контролера PlayStation Move.

Поки немає ні слова про дату релізу, але повністю познайомитися з грою можна буде влітку цього року — на виставці E3 в червні.


Похожие публикации: