Бета версія мультиплеєра Gears of War 3 стартує сьогодні!
Бета версія мультиплеєра Gears of War 3 сьогодні стартує для тих, хто придбав Bulletstorm Epic Edition.Виконавчий продюсер, Рід Фергюссон (Rod Fergusson) розповів про подорож.

За попередніми даними Epic Games в грі набереться близько 1 мільйона чоловік, які не тільки залишать величезна кількість безцінних відгуків, але також отримають ексклюзивні предмети, які зможуть використовувати у повноцінній грі.

В інтерв’ю з Eurogamer, Фергюссон сказав, що після релізу гри планка HD геймінга підніметься на порядок, оскільки команда Epic змагається не тільки з іншими розробниками, але і з самою собою — з попередніми частинами франшизи Gears.

«Люди приймають це як дане. Це було однією з найбільших проблем в момент переходу від Gears 1 до Gears 2. Ваша пам’ять набагато краще, ніж здається », — пояснює Фергюссон. «Розробляючи Gears 2 ми билися з спогадами фанатів про Gears 1 і тим, як її запам’ятали гравці».

scored.ru

Фергюссон сказав, що потрапив у ту ж пастки і з кінематикою Gears of War 3.

«Я став переглядати кінематику Gears 2 і зрозумів, що анімація осіб та синхронізація руху губ була поставлена ??невірно. Ми змогли зробити кінематику Gears набагато краще. І я не можу дочекатися, коли люди побачать її ».

Gears of War 3 готується до релізу на Xbox 360 20 вересня в США і Європі.


Похожие публикации: