Гравці та розробники EVE Online жертвують кошти на допомогу постраждалим у Японії
Допомога постраждалим в Японії надає весь світ, але, мабуть, японці не очікували, що навіть у космосі їх седьба не байдужа. CCP анонсувала, що перерахує кошти на допомогу постраждалим від землетрусу і цунамі в Японії. Протягом двох тижнів творці EVE Online допомагали потерпілим лихо і сьогодні анонсували, що сума буде збільшена до 40 тисяч доларів.

Як повідомляє блог розробників EVE Online, для пожертвування було зібрано 2549 PLEX — продовження ліцензії пілотів, яке являє собою 30-денну підписку на гру і обчислюється в еквівалентній сумі в реальних доларах.

2497 PLEX були пожертвувані безпосередньо, а також було перераховано більше 19, 6 мільярдів ISK — внутрішньоігровий валюти. Один гравець навіть витратив 50000000000 ISK, купуючи підписки PLEX спеціально, щоб допомогти постраждалим.

Система PLEX благодійності була використана і в минулому, для допомоги постраждалим від цунамі на острові Гаїті і під час повеней у Пакистані. З 2004 року, благодійні фонди отримали в загальній сумі 155 тисяч доларів.

Оплески розробникам EVE Online і неймовірно щедрим гравцям, які населяють ігрову всесвіт.


Похожие публикации: