Drakensang online огляд онлайн гри
Епічна сага про світ магії і боротьбі добра зі злом. Добро — людина, вища істота світу, що володіє силою і знанням. Зло — Дракон, прагнучий знищити Імперію людей за допомогою злісних вепра, Драконавров, відьом та іншої нечисті. Браузерна гра Drakensang online — це кілька регіонів магічного світу, кожен зі своїми пастками і засідками, новими чудовиськами. Щоб допомогти людству вижити, з таємничих печер вийшли древні мудреці, що володіють знаннями алхіміків і вміють лікувати воїнів, воскрешати загиблих. Вони утворили Таємний Круг, згуртувавши Воїнів, Магів і слідопитів. Маги велять силами природи і можуть викликати урагани, снігові бурі та інші природні катаклізми, знищуючи тим самим військо Дракона. Слідопити здатні відшукати будь-якого монстра з ворожої армії, вміють розпізнавати сліди і обертати собі на користь сили тварин. Воїни володіють силою і мужністю, володіють будь-яким видом зброї. Регіони Імперії населені людьми, які володіють унікальними здібностями і знаннями. Регіони виступають своєрідними рівнями гри Drakensang online.

Панує над усіма король Гарольд. У нього є спадкоємець, принц Альдред, і багато хто саме на нього покладають надію на звільнення Імперії від Дракона. Стародавні мудреці, які проживають у кожному регіоні, дають поради та накази, які можуть допомогти вам в битвах з армією пітьми. У процесі проходження локації, ви отримуєте навички володіння зброєю, спочатку легким, потім більш ефективним.

Зароблені очки можете витрачати на придбання нових знань і кращого озброєння, збільшуючи тим самим свій потенціал і наближаючись до пізнання стародавніх мудростей. Вступивши в гру Drakensang online, ви потрапляєте в таємничий, магічний світ. Проходячи першу локацію і набираючи очки, визначаєтеся з класом, до якого хотіли б належати. Придбані навики і уміння дозволять вам поступово ставати тим, чиї особливості переважають. Уміння обходити засідки і пастки наближає вас до слідопитів. Перемоги в боях несуть вам славу Воїна. Хочеться відзначити чудову 3D-графіку онлайн ігри: чудовиська здаються живими, а спецефекти реальними.

Музичне і голосовий супровід дозволяє повністю зануритися в магічний світ. Залізні гори приковують погляд своєю величчю, таємничі тварини, приручені слідопитів, починають розуміти вас і завжди прийдуть на допомогу. Також як Маги і Воїни, які переконавшись у ваших здібностях перемагати, стануть вірними соратниками і помічниками. Це буде ваша армія, яку ви зберете в процесі гри Drakensang online. Перемагайте, вчіться у древніх мудреців, і ви напевно зможете вбити Дракона.

Но к сожалению эта онлайн игра 2011 года и уже давно можно узнать  www.vhill.ru  которые имеют лучше графику и звуковые эффекты.
Похожие публикации: