Two Worlds II отримає доповнення у вересні
Компанія Topware запустила вебсайт для «Pirates of the Flying Fortress», який є нічим іншими, як анонсом «офіційного доповнення» для сиквела Two Worlds.

Доповнення, як заявив розробник, буде сповнене «екзотичним духом, новими ворогами, новими локаціями і новою зброєю» в додаток до грози і дощу. Нові карти для мультиплеєра і контент для синглплеер — все це включено в список «зробити» Topware. Також в грі повинна з’явитися «броня для коней».

Но а если вы не любите 3D игры, то рекомендую вам посмотреть на mrakobesie.net — коллекционная карточная игра, коллекционная карточная игра Мракобесие, коллекционная карточная игра.
«Pirates of the Flying Fortress» вийде, як крос-платформна гра і, можливо, вийде разом з оригінальною грою в якості доповнення на Xbox 360, PS3, PC і Mac платформах у вересні цього року.

«Стара добра атмосфера Two Worlds залишиться», — йдеться в анонсі: «хоча буде абсолютно інший на цей раз».

За сюжетом ви продовжуєте грати персонажем з першої гри. Гандохара (Gandohar), головний лиходій першої гри, продовжує свої експерименти над сестрою головного героя, Кірою (Kira). Гра починається з спроби звільнення героя з в’язниці за допомогою орків.

Так як герой зовсім ослаблений роками ув’язнення, то він починає гру з тренувань навичок з орками.Однак, зрозуміло, що орки занадто тупі, щоб мати якусь причину звільняти головного героя. Таким чином, хтось повинен дати оркам ордер на звільнення героя. Як і раніше незрозуміло, як герой збирається вибратися з в’язниці. Ця проблема вирішується в процесі гри. На цей раз гра не лінійна — існує як мінімум 2 варіанти закінчень.


Похожие публикации: