Blizzard не змінюватиме баланс в підземеллях Cataclysm
Якщо ви думаєте, що підземелля в World of Warcraft: Cataclysm занадто складні — знайте, ви не самотні.Розробники Blizzard вирішили не спрощувати геймерам життя, повідомляє Eurogamer .

«Ми не хочемо створювати вам перешкоди на шляху до перемоги. Ми не хочемо, щоб ви могли вразити босів, запам’ятовуючи, що вони роблять. Ми не хочемо, щоб хілери могли виправити всі помилки в групі », — пояснює Грег Стріт (Greg Street), провідний системний дизайнер на сайті Battle.net.

«Ми не хочемо давати неорганізовані групи, які гарантовано будуть процвітати в будь місії», — додав він.«Тому що тоді контент стане абсолютно тривіальним для гравців, які спілкуються, об’єднуються і розробляють стратегії».

Стріт розповів як Blizzard «не взлюбила» підземелля в Lich King, які буквально перетворилися на базар з зергами. Екіпірування дуже швидко замінялася і забувалася. Здібності персонажів були применшені, а механіка босів «ігнорувалася». «Битви здавалися одноманітними».

«В Cataclysm», — заявив Стріт: «підземелля і рейди стали викликом, і саме такими хотіли їх зробити розробники».

Він додав: «Ми знали на що йдемо і ми пишаємося тим, що визнаємо свої помилки. Це дивна логіка, тому що ми робимо так весь час. Але це не означає, що ми вважаємо баланс підземель в Cataclysm помилкою ».


Похожие публикации: