Blizzard точно випустить Diablo III на консолі
Blizzard очевидно підтвердила розробку порту для Diablo III, публікуючи оголошення про доступну вакансії, яке помітив ресурс Gamasutra . На посаду можуть претендувати кандидати з «мінімум чотирирічним стажем в ігровій індустрії», а щасливчику доведеться трудитися над «консольної грою з рейтингом ААА в якості продюсера».

Це перший раз, коли Blizzard розповіла, що Diablo III розробляється для консолей. Однак, готувати приємну несподіванку компанія не збиралася. Протягом останніх 6 місяців Blizzard у відкриту обговорювала можливість створення консольної версії епічної RPG.

Виконавчий директор Blizzard Майк Морхейм (Mike Morhaime) сказав раніше в цьому місяці: «Мені здається, що на геймплей Diablo буде відмінно виглядати на консолі. Саме цим ми і займаємося — досліджуємо можливості, щоб вирішити чи дійсно це так ».

У листопаді минулого року компанія наймала співробітників для «концепту пов’язаного з Diablo» для консолей, але відмовилася відповідати на питання, чи існує проект в дійсності. Ще раніше, в жовтні, Джейсон Бендер (Jason Bender) розповів на конференції Blizzcon, що Diablo III «підходить для консольних платформ».

Як би там не було, гра ніколи не отримувала офіційної дати релізу з моменту анонсування сиквела в 2008 році на Blizzard’s Worldwide Invitational в Парижі. Activision недавно поклала надії, що Blizzard випустить гру в 2011, а якщо й ні, то відразу дві гри включаючи третю частину Diablo вже точно з’являться в 2012 році.


Похожие публикации: