«Навики ніндзя» не будуть потрібні для вирішення головоломок в Portal 2
Ерік Уолпо (Erik Wolpaw) з Valve пообіцяв, що гравцям не знадобляться «навички ніндзя», щоб пройти всі головоломки в Portal 2, незважаючи на акробатичні трюки, представлені в трейлерах.

«Вам потрібно підбадьорити трохи когось всякими неймовірними трюками ніндзя», — розповідає Уолпо в інтерв’ю з Joystiq , пояснюючи що вигадувати складні рішення головоломок — не дуже то весело насправді.

Розробники з Valve виявили, що переважна більшість гравців кидало гру після однієї або двох головоломок Portal, що вимагають неймовірно точного управління.

«Це один з тих уроків, які ми вивчили з Portal 1 — у нас було кілька головоломок в Portal 1 які вимагали кілька трюків в стилі ніндзя, щоб дістатися до рішення», — пояснює Уолпо. «Якщо ви … воюєте з контролером протягом 20 хвилин, щоб вирішити головоломку, рішення якої ви вже знаєте, це дратує — як ми з’ясували».

«Ми вирішили піти іншим шляхом, і постаралися зробити ігор більш інтелектуальною і вимагає меншої точності в управлінні», — додає письменник, додаючи, що гравцям представлять новий контент за рівнями.

«Ми збираємося навчити вас. Ми ні в якому разі не збираємося вимагати від вас робити щось, до чого ви не готові », — говорить він.


Похожие публикации: