Вийшло нове доповнення для Splatterhouse
Ужастик і файтинг в одній упаковці, Splatterhouse отримав нове доповнення під назвою «Lost Islands».Сьогодні в Xbox Live Marketplace доповнення стало доступно для геймерів.

Пейнтбольный клуб opaintball.su предлагает Вам отличный способ активного отдыха. Корпоратив, день рожденья, праздник или просто провести время с друзьями.

Апдейт включає в себе арени на виживання, де гравцям належить битися з безперервними хвилями огидних монстрів, які не просто огидні, але чудові в своєму мерзосвітна стилі, повідомляє Joystiq .

В Splatterhouse ви граєте за непримітної хлопця на ім’я Рик Тейлор (Rick Taylor). По дорозі до коледжу його дівчину Дженніфер (Jennifer) викрали монстри, залишивши самого Ріка важко покаліченим і вмираючим. Намагаючись вижити, Рік збирає маску, що дає йому вражаючу силу. Однак, маска має побічної ефектів: Рік стає ментально нестабільним і смертоносно-лютим. Рик повинен вистежити Доктора Веста (Dr. West), свого професора з коледжу, і зупинити його безумство до того, як світ заполонить монстрами і перетвориться в той самий «splatterhouse», тобто «криваве місце».

Геймплей Splatterhouse обертається навколо суміші 3 базових аспектів: некротична енергія (Necrotic Energy), криваві вбивства (Splatter Kills) і вузли для стрибка (Jump Nodes).


Похожие публикации: